BELLA  -  kotka

 

To kotka urodzona w naszej hodowli. Rodzicami jej są Felicjan Brilliance Sinegorye i Linda Enisei Only My. Kotka w kolorze bicolor blue tabby o pięknych zielonych oczach. Jej futro ciągle ulega zmianom. Obecnie jest flock a na zdjęciu występuje jako brush. Bella jest już po pierwszych wystawach i osiągnęła tytuł Championa, a także zajęła 3 miejsce na 25 kotów jako najpiękniejszy kot  w RINGU kotów dorosłych.  Jest cudowna i bardzo przyjacielska w charakterze. Jesteśmy dumni, że tak piękny kot  w typie  może reprezentować naszą hodowlę.

FELICJAN BRILLIANCE SINEGORYE
SUPREME CHAMPION (FIFE)
GRAND INTER CHAMPION (WCF)

FELICJAN - Reproduktor

SC Supreme Champion (FIFE), Grand Inter Champion (WCF) Brilliance Sinegorye FELICJAN - reproduktor. Samiec w kolorze blue tabby (niebieski pręgowany), nagi. Pierwszy kot hodowli, od niego wszystko się zaczęło. Został zakupiony z Hodowli Brilliance Sinegorye z Kazachstanu. Jest kotem, który spełnił moje marzenie o posiadaniu Peterbalda i dlatego jest tak wyjątkowy. Wiele pracy włożyliśmy aby Felicjan dumnie reprezentował Hodowlę Cheerful Blue * PL,ale dzięki dobremu pochodzeniu i jego charakterowi udało nam się to osiągnąć.

 

MIJA - kotka 

Champion (WCF) Brilliance Sinegorye MIJA - kotka.

Jest w kolorze blue (niebieski), flock. Kotka została zakupiona z Hodowli Brilliance Sinegorye z Kazachstanu w celu zapoczątkowania naszych miotów. Jest kotką wyjątkowo towarzyską, bardzo mądrą z łatwością poddającą się procesowi wychowawczemu. Skradła nasze serca a głaskanie jej rozładowuje wszystkie trudne emocje. Nie da się przejść obojętnie obok niej. Jej wielkie oczy i gadulstwo powodują że zawsze jest w centrum zainteresowania domowników.

 

LINDA - kotka

Kotka w kolorze bikolor niebieski. Zakupiona z hodowli w Rosji od Tatyana Marks i Svietlana Doronina. Jest bardzo spokojną kotką o niepowtarzalnej urodzie. Jest filigranowa o długich nogach i pięknych zielonych oczach. Jej cechą charakterystyczną jest ciągła komunikacja z człowiekiem. Bardzo dużo ma do powiedzenia w swoim kocim języku".
 

 

Nasze koty

LINDA ENISEI ONLY MY
CHAMPION JUNIOR
 

MIJA BRILLIANCE SINEGORYJE

CHAMPION (WCF)

CHAMPION JUNIOR (WCF)

Bella Cheerful Blue

Champion (WCF)

  1. pl
  2. en